Fiyatlar

Günlük hayatımızda evinizde, iş yerinizde veya başka yaşam alanlarında yenileme işlemi yapacağınız zaman ve inşaat alanlarında kırma işlemlerinde evin veya herhangi bir inşaat alanın değişmesi için kırım, yıkım ve tadilat işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda yaşam alanlarının daha temiz, daha düzgün ve kullanışlı olması için çok titiz ve detaylı çalışmalar yapılması gerekmektedir. Bu işlerde uzman olan firma vermiş olduğu hizmetlerde uygun fiyatlandırma sağlayarak, hem kaliteli hem de ekonomik işler yapmanızı sağlamaktadır. Yıkım, kırım ve tadilat işlerinin fiyatları müşteriler tarafından çok fazla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Fiyatlandırmalar, verilen hizmetlere, yapılacak olan işe ve işin durumuna bağlı olarak belirlendiğinden net bir fiyat vermek söz konusu değildir.

Kırım Fiyatları

Tadilat veya inşaat işlerinde kırım yapılırken çalışan ekibin sayısı, işlem yapılacak olan alanın genişliği fiyatlandırmada çok büyük unsurlar oluşturmaktadır. Kırılacak alan için ilk işlem getirilen brandalar ile alanın kaplanması ve bu şekilde toz olmayacak şekilde kırım işleminin yapılmasıdır. Yıkım işleminde alanın iş olanağı da fiyatları etkiler yani, zor bir iş için çok fazla ekipman ve işçi kullanılır bu da maliyeti arttırır. Kolay yapılan işlemlerde beton alttan boydan boya çizilir ve kalan kısımlar kendiliğinden kırılır. Çok kolay bir şekilde ve uygun fiyata işlemler yapılır.

Yıkım Fiyatları

Yıkımı yapılacak olan alanların durumu göz önüne alınarak, fiyatlandırmalara yapılmaktadır. Firma olarak tüm işler bizim tarafımızdan yapılacak ise fiyatlar yine değişecektir. Kırım, yıkım ve de moloz atım işleri için daha yüksek bir bütçe gerekmektedir. Tüm hizmetlerimizi aklınıza gelebilecek her yerde ve her çeşit malzeme ile yapmaktayız.

Çeşitli bina yıkım ve hafriyat kaldırma işlemlerinde küçük iş makineleri, kompresör ile yıkım, kesme veya delme yöntemleri kullanıldığı için fiyatlarda bu işlemlere bağlı olarak şekillenmektedir. Fiyatlar her aşamada değişiklikler yaratmaktadır. Bazı zamanlarda iş makinelerinin giremediği alanlarda el ile işlemler yapılmaktadır.

Tadilat Fiyatları

İnşaat alanında, evde veya başka alanlarda tadilat işlemleri yapılırken, öncelikle projelendirilir ve sonra tadilat işlemine başlanır. Bu işlemler de diğerleri gibi işin yapısına bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Detaylı bilgi için arayınız.