Hakkımızda

Firmamız beton kırım işleri, kesme, beton delme, hafriyat moloz atımı, kompresörlü kırım, tadilat faaliyetleri yapan firmalar içinde geniş makine parkuru, uzman personeli ve uygun bütçeli fiyat politikaları ile inşaat sektöründe lider bir kuruluş olmaktadır.

Bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerde hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmuştur. Vermiş olduğu hizmetler ile sektörün tüm ihtiyaçlarını son teknolojiye uygun şekilde karşılayan ve hizmetlerine bu şekilde devam eden firmamız; iş güvenliği ve sağlığı konusunda da çok hassas davranmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile daima en verimli hizmetleri sunmayı hedefleriz.

Firma olarak verdiğimiz hizmetlerde insanların yaşam alanında zarar vermeden en iyi işi ortaya çıkarmayı hedefleriz. Beton kırım işlemi olarak adlandırılan hizmetlerimizde hedef duvar veya zeminin tüm bütünlüğünü bozmadan, işlemlerimizi yapar, müşterilerimize sunarız. Bunun sonucunda da müşterilerimizin çeşitli gereksinimlerini en iyi şekilde karşılar en doğru ve kaliteli hizmetleri sunarız.

Firmamız faaliyet alanları;

  • Beton Kırım
  • Bina Yıkım
  • Duvar Kırım
  • Kırım Yıkım
  • Hafriyat Moloz Atımı
  • Yıkım Kırım Hizmetleri
  • Kompresörlü Kırım
  • Tadilat İşleri

gibi hizmetler olmakta ve bu hizmetler ile müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Firmamız alanındaki işleri teknolojik gelişmeleri takip ederek, deneyimli, uzman kadrosu ile en kısa sürede sonlandırmaktadır. Hızlı bir şekilde değişim gösteren piyasa ve müşteri isteklerini maksimum düzeyde verimle karşılamak temel amacımızdır. Son derece yüksek kalitede olan ekipmanlarımız ile mevcut işlerini problem yaratmadan gerçekleştirmekteyiz.

Faaliyete başladığımız andan itibaren alanında başarı sağlamış birçok inşaat firmasıyla çalışarak onlara kalitesini kanıtlamış bir firma olarak, müşteri memnuniyeti kapsamında istekleri değerlendirerek en uygun yol haritasını uygularız. Bunun neticesinde de uzman ekibimizin oluşturduğu planlar doğrultusunda çalışmalar yapar, işi en kısa sürede tamamlarız.

Misyonumuz

Firmamız çalıştığı sektörde hızlı ve güvenilir bir misyon sahibi olmakta ve beton kesme delme, alanında olan her işi başarı ile sonlandırmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmayı amaçlayan firmamız gelişen ve yenilenen teknolojik gelişmelerde de ayak uydurmaktadır. Firmamız kaliteli ve hızlı hizmetleri ile müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetler vermeye devam etmektedir.