Tadilat İşleri

Tadilat İşleri

Günümüzün hemen hemen hepsini geçirdiğimiz alanlar ev ve işyerleridir. Hâl böyle olunca yıpranma ve eskime kaçınılmaz oluyor. Yenilenmek için yapılan işlere tadilat işleri adını veriyoruz.

Tadilat denildiğinde aklımıza birçok şey geliyor. Alçı, boya-badana işleri, tavan, dış cephe mantolama, elektrik ve su tesisatı, mutfak dolabı yapımı, banyo tadilatı ve dekorasyonu, ısıtma sistemleri, yer döşemesi bunların sadece bir kısmı.

Tadilat Denilince Biz

En tecrübeli ustalarımızla birlikte ev ve işyerinizin tüm tadilat işleri bize emanettir. Kullandığımız malzemeler ve yaptığımız işin kalitesi yüksek olduğundan tüm müşterilerimiz memnun bir şekilde bizden ayrılmaktadır.

Ev içerisinde tadilat yapılmak istendiğinde kaliteli usta bulmanın zorluğunu hepimiz yaşamışızdır. Yapılan tadilat sadece bir ustayla sınırlı kalmamakta, oradan oraya koşturmak insanı pişman olacak duruma getirmektedir. Siz yorulmayın diye çıktığımız bu yolda en büyük motivasyonumuz yine sizin memnuniyetinizdir.

Yaptığımız işi size şöyle tanıtalım. Örneğin banyonuz eskidi ve değiştirmeye karar verdiniz. Size bir telefon kadar uzağız. Teknik personellerimiz gelip banyonuzu değerlendirir. Size en uygun önerileri söyler. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey ürün seçmek olacaktır. Banyonun yıkımı, çıkan inşaat artıklarının taşınması, su ve elektrik tesisatı, fayans döşemeleri ve diğer tüm ürünlerin montajı bize aittir.

Yani 'Usta aramaya son' diyebiliriz. Bundan sonra size düşen, yeni yaşam alanınızın keyfini sürmektir.

İyi Planlanmış İş, Bitmiş İş Demektir

Ev tadilatı, bu işlerin en zorlayıcı olan kısmıdır. Evde bir yaşam olduğundan ve durdurulması mümkün olmadığından tadilat işleri bayağı bir zordur. İşyerleri için mesai saatleri sonrası tadilat için uygun görülebilse de ev için böyle bir olanak yoktur.

Tadilat yapılacak olan alan iyi analiz edilmeli, en ince ayrıntılar bile gözden kaçırılmamalıdır. Çünkü tadilat işi sürekli yapılan bir iş değildir. Bir kere yapılır ve en iyisi olsun istenir. Bütçenize göre en kaliteli ürünlerin tercih edilmesi, kullanma ömrünü arttıracaktır.

Ev içerisinde tadilatın bir an önce bitmesini isteriz. Bunun için öncelikle iyi bir planlama yapılması gerekir. İhtiyaç olan malzemeler ve onların temini, planlanan sıraya göre ustaların organize edilmesi bir vatandaş olarak zordur.

Usta bulma sıkıntısı, istedikleri ücret miktarı ve çalışma saatleri içerisindeki verimli çalışmamaları bizi oldukça bunaltır. Bu tür sıkıntılara düşmemek için tadilat işleriyle uğraşan firmalarla çalışmak her zaman kurtarıcı olacaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Malzemeleri satın alarak usta bulup iş yaptırmak en başta kulağa hoş gelebilir. Çünkü ucuza geleceği düşünülür. Ama unutulmamalıdır ki her işin ustası farklıdır. Bizim firmamızın avantajı ise her çeşit iş için birçok ustayla çalışmamızdır. Sizin bulduğunuz ustayla bizim size gönderdiğimiz ustanın alacağı ücret aynı olmayacaktır.

Diğer artı özelliğimiz ise iyi planlama yapabilen ve çalışanları çok iyi organize edebilen teknik personellere sahip olmamızdır. Böylece mağdur olmayacak, işiniz size verilen tarihte bitirilmiş olacaktır.

İnsanların en çok korktuğu şeylerden biri de tadilattan sonra ortaya çıkabilecek sorunlar için muhatap bulamamaktır. Satın aldığınız ürünlerin garanti süreleri içerisinde ortaya çıkabilecek sorunların çözümü için buradayız.

Sizin İçin Çalışıyoruz

Kurulduğumuz yıldan beri tadilat işleri için malzeme tedarikçilerimiz ve teknik personellerimizle hizmetinizdeyiz. Yaptığımız işin sizin için önemini biliyor ve yaşam alanlarınızı en güzel hâle dönüştürmek için uğraşıyoruz.

Titizlikle başladığımız işi mutlulukla teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman birinci hedefimizdir. Şu ana kadar yenilediğimiz yüzlerce ev ve işyeri kalitemizin bir göstergesidir. Hayalini kurduğunuz, içerisinde huzura kavuşacağınız ortamlar uzak değil. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.