Ataşehir Kırım Yıkım

Ataşehir Kırım Yıkım

Günümüzde artan inşaat faaliyetleri nedeniyle kırım ve yıkım hizmetleri oldukça yaygınlaşmıştır. Bu hizmetler özelikle nüfusun kalabalık olduğu bölgelerde daha sık yaygın bir şekilde verilmektedir. Ataşehir kırım yıkım hizmetleri tüm güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilmektedir. Öte yandan tüm çalışanlar alanında deneyimli ve sertifika sahibidir. Verilen hizmetlerin satın alınması durumunda yıkım ekipleri 1 iş günü sonunda hizmet bölgesine gelmektedir. Ayrıca firmamızın 7/24 müşteri destek ekibi bulunmaktadır. Bu sayede istenilen zaman diliminde firma ile iletişime geçmek mümkündür.

Kırım Yıkım Hizmetleri

Yıkım ve kırım işleri denilince ilk olarak insanların aklına duvar yıkım işleri gelmektedir. Ancak Ataşehir kırım yıkım hizmetleri çok daha kapsamlıdır. Genel olarak verilen hizmetler; beton kırma, şap betonu yıkma, mutfak kırma hizmetleridir. Öte yandan bir de banyo veya tuvalet kırımı ve mermer kırma hizmetleri de verilmektedir. Verilen tüm hizmetler yaklaşık olarak 2 ile 7 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Hizmet süresi yıkım hizmeti ile doğru orantılı olarak değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla yıkım alanının büyüklüğü ne kadar fazla olursa hizmet süresi de o kadar uzun olmaktadır.

Kırım Fiyatları

Verilen hizmetlerin fiyatları genel olarak birbirinden farklıdır. En uygun olan hizmet, duvar ve fayans yıkımıdır. Öte yandan geri kalan hizmetlerin fiyatları bir miktar pahalı olmaktadır. Özellikle şap betonunun kırılma işlemleri oldukça pahalı olmaktadır. Şap kırma hizmeti metrekare cinsinden hesaplanmaktadır. Ayrıca birden fazla hizmetin alınması durumunda ise firmamız ek indirimler yapmaktadır. Fiyatlar sabit olup hizmet sırasında ki tüm ekipmanlar firma tarafından karşılanmaktadır. Dolaysıyla hizmet ücreti dışında ek bir ücret ödenmesine gerek kalmamaktadır.

Kırım Yıkım Nasıl Yapılır?

Müşterilerin talep ettiği hizmet alındıktan sonra ilk olarak yetkililer yıkım alanında gelmektedir. Hizmet kapsamında ki Ataşehir kırım yıkım işleri oldukça titiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu sayede kırım veya yıkım işlemi sonunda müşteriler temizlikleri çok kolay bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca kırım işleri son teknoloji sahip elektronik makineler ile gerçekleşmektedir. Genel olarak hava kompresörlü ve darbeli kırıcılar kullanılmaktadır. Hizmet sonrasında ise müşteriler eşliğinde hizmet kontrol edilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir.