Fatih Kırım Yıkım

Fatih Kırım Yıkım

İstanbul'un en tarihi ve güzel ilçelerinden olan Fatih kırım yıkım işlerinde ihtiyaca yönelik, uzman çalışanlarla profesyonel çözümler sunulur. Çalışmalar teknik analizler sonucu, son teknoloji ekipmanlarla yapılır. Müşteri memnuniyeti hedeflenerek titiz çalışılarak, hızlı sonuçlar alınır.

Fatih Bina Yıkım Kırım Hizmetleri

Binalar zamanla eskirler veya yeni doğan ihtiyaçlara cevap veremezler. Böyle durumlarda can veya mala zarar gelebilir. Deprem riski var olan bir gerçektir. Deprem oluşmadan binaların dayanıklılık durumu incelenmelidir. Bu tetkiklerde dayanıksız yapılarla ilgili yıkım kararı alındıysa profesyonel yardım alarak, bu işlem hızlı bir şekilde halledilmelidir.

Duvar Kırım İşleri

Evlerinizde zamanla farklılaştırma ve ihtiyacınıza yönelik değişiklikler yapmak istediğinizde, Fatih kırım yıkım yapan profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz. Duvar kırım işlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar vardır. Örneğin yıkılacak duvar sadece odaları bölen tuğladan örülmüş bir yapıda olabilir, duvarlar bazen taşıyıcıdır ve onlar yıkılamaz. Uzman ekibimizle Fatih kırım yıkım işlerinde yapının teknik özelliklerini göz önünde bulundurarak yıkım kırım hizmetleri yapılır.

Duvar yıkımında binanın tesisat sistemlerinin planlarına bakılarak yıkım işleri planlanır. Gerekirse tesisatların yerleri uzman çalışanların gözetiminde değiştirilir. Yıkım işlerinde amaç sorunsuz şekilde işlemin sonuçlanmasıdır.

Yıkım Sonrası Hafriyat Moloz Atımı

Müşterilerimizin en çok merak ettiği bir diğer konuysa yıkım sonrası ortaya çıkan hafriyat moloz atımı konusudur. Firma olarak bu konuda da yardımcı olunur. Yıkım sonrası oluşan hafriyatlar uygun yerlere nakledilir. Müşterilerin ayrıca bu konuda uğraşması gerekmez. Fatih kırım yıkım işlerinin yanı sıra moloz ve hafriyat temizliği konusunda da güvenilir hizmet verilmektedir.

Kompresörlü Kırım Avantajları

Yapılarda bazen kısmi yıkım ve onarım gereksinimleri doğar. Bu tarz yıkımlar kompresörlü kırım yapmak hem kullanışlı hem de daha temiz sonuçlar verir. Yıkım işlemlerinde çevreye minimum hasar vererek sonuç almak için beton kırım işlerinizde uygun yöntemler profesyonel dokunuşlarla sorunsuz şekilde halledilir.

Yıkılacak binadan düşebilecek parçalar için etraftaki canlılara zarar vermemesi için gerekli tedbirler alınır. Yıkım esnasında oluşacak tozu engellemek için sulama işlemi yapılır. Ekip arkadaşları ve diğer insanların güvenliği için uyarı tabelaları asılarak, tedbirler alınır.