Sultangazi Kırım Yıkım

Sultangazi Kırım Yıkım

Bina yıkım işleri, kompresörlü kırım, şantiye alanlarında profesyonel yıkım hizmeti sağlayan firmamız, Sultangazi bölgesinde aktif olarak hizmet vermektedir. Sultangazi kırım yıkım hizmetleri denildiğinde akla ilk gelen firmalardan birisi olmakla beraber, oldukça güvenli ve mevzuata uygun bir şekilde söz konusu bölgenin yıkım işlemlerini tamamlıyor ve ortaya çıkan moloz yığınının temizlenmesini sağlıyoruz.

Nasıl Hizmet Sağlıyoruz?

Proje alanının fotoğraflarını inceleyerek sağlayacağımız hizmetler hakkında bilgi sahibi oluyoruz. İnternet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçen müşterilerimizden önce alanın ilgili fotoğraflarını talep etmekteyiz. İnceleme sağlandıktan ve müşteriye proje ve ücretlendirme hakkında bilgi verdikten sonra ise aynı gün ya da söz verilmiş tarihte alana giderek projeyi tamamlıyoruz.

Duvar Yıkım İşlerinde Profesyonel Hizmet

Sultangazi kırım yıkım işlerinde uzun yıllardır sürekli hizmet veren bir firma olarak özellikle bireysel müşteriler ve apartmanlarda çalışırken oldukça dikkatli bir şekilde işlemleri tamamlıyoruz. Bu aşamada evin mühendislik ve mimari açısından çizilmiş projesine aykırı herhangi bir kırım işlemi gerçekleştirmiyor ve herhangi bir risk almıyoruz. Bu alanda eğitimli ustalarımız tarafından tadilata dair müşterilerimize bilgilendirme sağlıyoruz.

Belediye Hizmetlerinde Kırım Yıkım

Parklar ve bahçeler ve hatta alt yapı çalışmaları da firmamızın sürekli talep aldığı ve hizmet verdiği alanlar arasında yer alıyor. Elbette bu işlem için kompresör, dozer, hafriyat kamyonları ve zemin yapısını kontrol eden makineler kullanmaktayız. Alt yapı çalışmaları sırasında bölgeyi iyi tanımak ve buna göre bir çalışma yürütmek, son derece önemli detaylar arasında yer alıyor. Kullanmış olduğumuz makinemizle doğrudan zemini kompresör yardımı ile kırıyor ve ilgili alt yapı çalışmalarının hazırlanması için bize düşen görevi tamamlıyoruz.

Moloz Atım Servisi

Sultangazi kırım yıkım hizmetlerinde ortaya çıkan molozların atılması konusunda da aktif olarak hizmet veren firmamız, hafriyat kamyonları aracılığı ile açığa çıkan yığınları araçlara yükleme yaparak ilgili atık tesislerine yönlendirme sağlıyoruz. Yıkılmak üzere olan binalar da daha büyük sorunlara neden olmadan firmamız tarafından uygun teknikler ile kısa süre içerisinde yıkılmakta ve problem ortadan kaldırılmaktadır. Sultangazi bölgesi genelinde profesyonel ve eğitimli ekibi ile destek sağlayan firmamız ile siz de iletişime geçebilirsiniz.