Beykoz Kırım Yıkım

Beykoz Kırım Yıkım

İstanbul'un Anadolu yakasının tamamında inşaat sektörü kapsamında faaliyet gösteren firmamız; artık ortadan kaldırılması gereken yapıların kısa süre içerisinde inşaat teknikleri kullanılarak yok edilmesine olanak sağlar. Beykoz kırım yıkım konusunda uzmanlık geliştirmiş, iyi bir ekip ile özellikle kurumsal müşterilerin taleplerini büyük bir profesyonellik ile karşılayan firmamız, proje alanını gördükten sonra müşteri ile anlaşmakta ve daha sonra da yıkım çalışmaları başlamaktadır.

Nasıl Bir Çalışma Sistemimiz Mevcut?

Herhangi bir alanda profesyonel olarak kırım yıkım hizmetine ihtiyacınız varsa, zemin yapısı, binanın durumu; söz konusu alandaki güvenlik şartları ve hangi malzemeler üzerinde yıkımın sağlanacağını belirleyip buna uygun bir teknik ile çalışmasını gerçekleştiren firmamız ile çalışabilirsiniz. Toplu konut projeleri, belediyelerin park ve bahçe işleri, kurumsal olarak mühendislik firmalarının şantiye kapsamındaki kırım işlemleri firmamız tarafından çok kolay bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir.

Nasıl Bir Ekibe Sahibiz?

Beykoz kırım yıkım firması olarak Beykoz genelinde çalışmış olduğumuz projelerimizde genellikle aynı gün içerisinde kırımı sağlamaktayız. Bununla beraber, büyük çaptaki projelerde alanı inceledikten ve firmalar ile çalışma stiline yönelik bir anlaşmaya gidildikten sonra hızlı şekilde yıkım hizmetini sağlamaktayız. Ekibimiz dinamiktir ve en hızlı ve güvenli şekilde söz konusu yapının ortadan kaldırılması için çalışmaktadır.

Yüksek Yapıların Kırımı Nasıl Gerçekleşiyor?

Yüksek katlı yapılan kırım işlemleri için bölgeyi dikkatle çevreledikten sonra can ve mal güvenliğinden emin olduktan sonra işlemlere başlıyoruz. Küçük çapta patlayıcı maddeler, kompresör, dozer ve hafriyat makineleri bu işlem sırasında kullanmış olduğumuz araçlar olarak karşımıza çıkıyor. Yapıyı gerekli şartlar sağlandıktan sonra ortalama 1 dakikalık bir süre zarfı içerisinde yıkıyor, hızlı bir şekilde hareket ederek kompresör ve dozerlerle parçalara bölerek hafriyat kamyonlarına yüklüyoruz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Beykoz kırım yıkım konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, kırım ve yıkıma yönelik her türlü profesyonel destekte, kanalizasyon çalışmaları sırasındaki delim işlemlerinde, yıkılan inşaat alanlarının toplanmasına ve bireysel ev ve ofislerin delim ve tadilat işlemlerinin yapılmasında sizlere fayda sağlıyoruz. Proje alanını inceliyor ve nasıl bir aksiyon alınacağına dair analizleri önceden müşteri ile paylaşıyoruz. İletişim numaralarımızdan bizimle kontağa geçmeniz mümkündür.