Eyüp Kırım Yıkım

Eyüp Kırım Yıkım

İstanbul'un oldukça geniş ve nüfus bakımından yoğun bölgelerinden birisi olan Eyüpsultan, toplu konutların, belediye çalışmalarının ve iskan işlemlerinin sıklıkla yapıldığı semtler arasında yer almaktadır. Bölgede yıpranmış konumda olan yapıların, büyük sorunlara yol açmadan yıkılması ve tekrar inşa edilmesi ya da, kanalizasyon alt yapı ya da bölgesel mimari alanındaki yıkım ve onarım çalışmaları için Eyüp kırım yıkım konusunda çalışan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Dinamik ve Hızlı Çalışan Bir Ekip

İnşaat çalışmaları sırasında geleneksel yöntemlerin kullanılması metropoller içerisinde ciddi sorunlara yol açabiliyor. Firmamız, uzun yıllardır birçok proje içerisinde yer alan ustaları ve oluşturulan dinamik ekip ile kendisinden beklenenden çok daha fazlasını müşteri memnuniyeti için sağlamaktadır. Her biri eğitimli, iş güvenliği konusunda yayımlanmış olan güncel mevzuatların tamamına hakim, kendi içinde uyumlu; hızlı ve dikkatli çalışan bir ekip ile çalışmaktayız. Proje sırasında alınan aksiyonlar ile ilgili daima müşteri ile kontak halinde olmakta, çok kısa bir süre içerisinde çalışmamızı tamamlamaktayız.

Modern İnşaat Malzemeleri

Eyüp kırım yıkım konusunda kullanmış olduğu modern teknikler ile söz konusu alanın hızlı bir şekilde yeniden inşaya ya da kullanıma açık hale getiren firmamız birçok yeni teknolojik cihaz kullanmaktadır. Bakımları düzenli olarak yapılan hafriyat kamyonları, iş sağlığı ve güvenliği sağlamak adına kullanılan ekipmanlar; kompresör ve yüksek nitelikli yıkım kepçeleri ile bizden bekleneni müşterimize sağlamaktayız.

Kurumsal Firmalarla Nitelikli Çalışma

Belediyeler, inşaat ve mühendislik firmaları da düzenli şekilde projelerinde görev aldığımız kurumlar arasında yer alıyor. Sektörde geleneksel yöntemleri modern yöntemler ile harmanlayarak deneyimli ve eğitimli bir ekip ile hizmet sağlamaktayız. Eyüp kırım yıkım hizmetleri, tarafımızdan genellikle aynı gün içerisinde gerçekleştirilmekte, müşterinin talebine göre uygun zaman dilimi için de randevu oluşturulabilmektedir.

Sokak çalışmalarında kompresörlü delim ve yıkım, şantiye alanlarında hasarlı yapıların hızlı şekilde çökme yöntemi ile ortadan kaldırılması ve moloz yığınlarının profesyonel bir şekilde ivedilikle toplanması faaliyet alanlarımız arasında yer almaktadır. Uzun soluklu projelerinizde görev almaktan memnuniyet duyar ve İstanbul'un tamamında faaliyete hazır konumda olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgileri ile kontak kurabilirsiniz.