Beşiktaş Kırım Yıkım

Beşiktaş Kırım Yıkım

Atıl konumda olan yapıların ya da kentsel dönüşüm kapsamında olan binaların ivedi bir şekilde yıkılması, molozların toplanması ve uygun geri dönüşüm teknikleri ile yeniden işlenmeye hazır hale getirilmesi gibi işlemleri yürüten firmamız, bu sektörde kendini kanıtlamış bir firmadır. Beşiktaş kırım yıkım çalışmaları ile ilçe genelindeki yapıların risksiz ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırılması, fayans ve duvarların kompresör ile kırımı gibi birçok teknik işi yürütmekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sektörde çalışma yürütmüş olduğumuz uzun seneler boyunca genişletmiş olduğumuz ekibimiz, yalnızca çalışma alanı konusunda değil, iş güvenliğinin sağlanması ve yapıların mal veya can kaybı yaşanmaksızın hızlı bir şekilde yıkılması konusunda eğitimlidir. Birçok firmanın aksine, ruhsatlı olarak iş yapmakta, bize verilen görevi layığı ile yerine getirmekteyiz. Kırım çalışmaları belirtmiş olduğumuz sürede gerçekleşmekte ve ardından moloz yığınları da yine firmamız tarafından ilgili taşıma araçları kullanılarak geri dönüştürülmek üzere tesislere yollanmaktadır.

Kompresörlü Kırım Hizmeti

Beşiktaş kırım yıkım konusunda çalışan bir firma olarak, fayans ve asfaltın delinmesi, kanalizasyon ya da ilçe içerisindeki alt yapı çalışmalarında da zemine ve jeolojik yapıya zarar vermeyecek şekilde kompresör kullanmaktayız. Cihaz sayesinde ilgili bölgenin kısa süre içerisinde doğru bir açı ile delinmesi ve gerekli aksiyonun alınması oldukça kısa sürmektedir. İşlem yapılan bölgenin trafiğe açık olması durumu da göz önünde bulundurularak kompresör kullanımı süreyi oldukça kısaltmaktadır.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Kırım yıkım konusunda uzman bir firma desteğine ihtiyacınız varsa, işlem sonrasında sizi uğraştıracak problemler ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, internet sitemizde belirtmiş olduğumuz numara aracılığı ile bize ulaşabilir; kırımın gerçekleşeceği alan hakkında bilgi verdikten sonra ücretlendirme bilgisi alabilirsiniz. Ustalarımız gün boyu aktif olarak sizlere hizmet sağlamaktadır.

Nasıl Bir Çalışma Stili Belirliyoruz?

Genellikle aynı gün faaliyet göstermekle beraber Beşiktaş kırım yıkım olarak İstanbul'un genelinde belediyeler ve diğer kurumsal firmalar ile de çalışmaktayız. Tümden yıkımın gerekmediği toplu konutlar, su yolları ya da demir yollarında da nitelikli ve hızlı şekilde faaliyet gösteriyor, bölgeyi çeşitli setler ile girilmez hale getirdikten sonra çalışmalara başlıyoruz.