Şişli Kırım Yıkım

Şişli Kırım Yıkım

Doğru inşaat firmaları ile çalışarak sorunlu yapıları ortadan kaldırmak, İstanbul'un genelinde hakim olan dönüşüm kapsamında büyük bir önem kazandı. Eski yapıların oldukça fazla olduğu ve birkaç yılda ciddi şekilde artmış olan yeniden yapılanma süreci, Şişli kırım yıkım konusunda senelerdir çalışmakta olan firmamız tarafından da yürütülmektedir.

Kompresör ile Asfalt Yıkımı

Özellikle ilçelerin alt yapı çalışmaları sırasında kullanılan geleneksel teknikler sürecin hem uzun sürmesine hem de jeolojik yapının bozulmasına neden olmaktadır. Zeminin zarar görmemesi hem de işlem amacı ile kapatılan trafiğin kısa sürede açılmasını sağlamak amacı ile doğrudan işlem yapmakta ve kompresörler ile çalışmaktayız. Yalnızca birkaç dakikalık süre zarfı içerisinde zemin istenilen derinlikte delinmekte ve herhangi bir zemin problemi yaşanmamaktadır.

Binalarda Yıkım Çalışmaları

Nitelikli ve kaliteli şekilde çalışmakta olan firmamız Şişli genelinde tümden ya da parçalı olarak yıkılması gereken yapıların, müşteriye belirtilmiş olan süre zarfı içerisinde ortadan kaldırılması için hizmet vermektedir. Şişli kırım yıkım hizmeti olarak sitelerde ya da atıl konumda olan binaların yıkımı konusunda da çalışmaktayız. Dairelerde bireysel olarak yapılacak kırım çalışmalarında da binanın ana zeminine mimari ve mühendislik açısından zarar vermeyecek şekilde çalışıyor, bireysel ve kurumsal müşterilerimizden tam puan alıyoruz. Şişli kırım yıkım olarak İstanbul'un tamamına hakimiz ve talebe göre bizzat adreslere ziyaret gerçekleştirmekteyiz.

Moloz Atım Hizmeti

Daha önce bilinçli şekilde yıkılmış, kısmi olarak çökmüş ya da uzun süredir moloz halinde olan yapıların inşaat firmaları tarafından toplanması ve bu yapıların temizlenerek ortaya tekrar imara ya da kullanıma açık bir bölge sunulması gerekmektedir. Şişli kırım yıkım firması olarak daha önce yıkılan ve estetik açıdan kötü görünen yapıların ortadan kaldırılması adına da faaliyet yürütmekteyiz.

Molozlar hızlı bir şekilde traktör ve benzeri araçlara yüklenmekte, bölge toplandıktan sonra geri dönüştürülebilir yapılar merkezlere iletilmektedir. Bunun dışında mermer ya da beton molozu fark etmeksizin müşteri memnuniyetini sağlamak adına temizliğin yapılması gereken alanda hızlı şekilde aksiyon alıyor, ücretlendirmeyi iş bitiminde alıyoruz. Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimiz hakkında danışmak için arama yolunu kullanabilir, Whatsapp hattımızdan da bilgi talep edebilirsiniz.