Sancaktepe Kırım Yıkım

Sancaktepe Kırım Yıkım

Kırım, yıkım ve moloz atım ve daha birçok farklı buna benzer işler firmamız tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Bu işler dışında Sancaktepe kırım yıkım firması olarak; kompresörlü kırım, tadilat gibi İşleri de yıllardır başarı ile yapmaktayız. Fayans, mozaik, sıva, şap, duvar, beton tüm işlemlerin gerçekleştiği her yerde ve her çeşitte malzemede kırım ve yıkım hizmeti verilmektedir.

Sancaktepe Kırım Yıkım Hizmetleri

Kırım ve yıkım işlemlerini genel olarak; bina içi veya bina dışı şeklinde ayırmak gerekmektedir. Bina içerisinde yapılan tadilatlar veya dekor yenileme işlemleri için mutlaka bir yerleri kırmak gerekmektedir. Bu konuda çoğunlukla mutfak ve banyo tadilatları süreçlerinde mermerler ve fayanslar tamamen kırılarak yerinden çıkarılmaktadır. Genel olarak firmamız Sancaktepe kırım yıkım tüm yapılan tadilatlar sırasında çok fazla oranlarda duvar yıkımı yapmaktadır. Tüm bu işlemler firmamız tarafından çok kaliteli ve düzenli bir şekilde yerine getirilmektedir.

Kırım yıkım işlemlerinde meydana gelen ve biriken molozlar veya inşaat artıkları da yine firmamız tarafından toplanmakta ve temizlenmektedir. Bu moloz yığınları da molozlar için özel olarak ayrılan alanlara döküyor. Bunun soncunda da tadilat sonrası müşterilerimize bir iş kalmıyor. Her işlemi temiz, kaliteli ve sorunsuz şekilde yaparak, müşterilerimize hak ettikleri hizmeti sunmaktayız. Yaptığımız işlemler sonrasında da temiz bir biçimde kırılan ve yıkılan yerlerin yerine başak bir şey yaptırmaya hemen başlayabiliyorsunuz.

Kırım sırasında çoğunlukla hava kompresörü ve elektronik kırıcılar kullanılmaktadır. Bu nedenle de kırım yapılan bir ortamda çok fazla toz çıkması önlenmiş olur. Kırım işlemleri genelde kapalı mekanlarda yapıldığından toz çıkarmamak için çok fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu süreç de kaba kırım aşaması olmaktadır. Tüm bu işlemlerden sonra Sancaktepe kırım yıkım firması olarak, işin incelikli bölümlerine geçilerek kenarlar ve köşelerde düzeltmeler yapılmaktadır.

Yapılan bu işler incelikli işler olduğu için el maharetiyle kaliteli ve detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız tarafından yapılan işler küçük alanlarda yapıldığı zamanda çok dikkatli ve temiz bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız hem tadilat öncesinde hem de sonrasında tüm işlemleri büyük bir dikkat ve titizlikle yerine getirmektedir.