Kağıthane Kırım Yıkım

Kağıthane Kırım Yıkım

İstanbul'da pek çok bölgede onarım ve yenileme çalışmaları konusunda faaliyet gösteren firmamız, Kağıthane ilçesinde aktif olarak hizmet sağlamaktadır. Kağıthane kırım yıkım hizmeti veren bir firma olarak, terk edilmiş halde bulunan binaların, kentsel dönüşüme girecek olanların; çeşitli tadilat işleri sebebi ile belirli bir alanın yıkılması gereken yapıların işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. İnşaat sektörü oldukça ciddi bir alan olmakla beraber, iş sağlığı ve güvenliği önlemlerin tamamının alındığı, hızlı ve temiz bir kırma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Kırım Yıkım İşlemlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

İnşaat sektöründe yıllardır hizmet veren ve yüksek teknolojik makinelerle çalışarak kısa sürede yıkılması gereken yapıları ortadan kaldıran firmamız, elbette yüksek riskli bir iş grubu söz konusu olduğundan gereken tüm önlemleri almaktadır. İstanbul'un tamamına servis vermekle beraber, işimizde oldukça dikkatliyiz. Söz konusu alanın taranması, alanın çeşitli koruma ve güvenlik önlemleri ile çevrilmesi, özellikle yıkım işlemi sırasında yapının bütün halinde çökmesini engellemek amacı ile gerekli desteklerin sağlanması bu işin olmazla olmazları arasında yer almaktadır.

Nitelikli Hizmet Garantisi

Kağıthane kırım yıkım hizmetleri konusunda kendisini kanıtlamış bir şirket olmakla beraber, hafriyat ve molozların atımı konusunda da desteği sağlamaktayız. Geri dönüşüm hizmetleri ile de çalışmakla beraber, işimizi layığı ile ve temiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Özellikle kırım ve yıkım çalışmaları sırasında gerekli iş güvenliği önlemlerin alınmıyor oluşu, oldukça can sıkıcı ve belki de geri dönüşü olmayacak sonuçlar doğurabilmektedir. Kompresör ve benzeri yüksek nitelikli teknikler ile kısa sürede servis sağlamaktayız.

Hızlı ve Nitelikli İşçilik

Kağıthane bölgesinde yıkım ve kırım işlemlerini gerçekleştirmek istediğiniz bir yapı varsa, gerekli eğitimleri tamamlamış, hızlı çalışan ve bütün güvenlik önlemleri ile herhangi bir riskli durumun yaşanmasına neden olmayacak bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. Kâğıthane kırım yıkım servisi olarak, bireysel müşteriler ile çalışabildiğimiz gibi, belediye ve benzeri çeşitli tüzel kurumlar ile de çalışabilmekte, kısa sürede estetik olmayan yapıyı ortadan kaldırmaktayız. Betonların kırılması ya da hatalı yapıların onarımı için belirli bölgelerde kompresör ile yıkım çalışmaları da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. İnternet sitemiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.