Bakırköy Kırım Yıkım

Bakırköy Kırım Yıkım

Bakırköy ilçesinde, yeni yapılacak olan inşat projelerinde bölgedeki yıpranmış konumda olan yapıların ortadan kaldırılması ve bölgenin yeniden inşaat faaliyetlerine açılması konusunda faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul genelinde belediyeler, çeşitli tüzel kişiler, mühendislik firmaları ya da doğrudan bireysel müşteriler ile faaliyet halinde olarak proje alanının incelenmesi ve işlenmesi süreçlerini gerçekleştirmekteyiz. Bakırköy kırım yıkım çalışmaları sırasında tüm güvenlik önlemlerinin sağlanmış olması ve kaliteli bir çalışma ile inşaat sektöründeki favori yardımcınız olmaya talibiz!

Hızlı ve Güvenli Kırım Yıkım Hizmeti

İstanbul'un tamamında müşterilerinin taleplerini karşılamak üzere aktif olarak hizmet veren firmamız, inşaat sektöründe güvenli ve risksiz çalışmanın önemini çok iyi bilmektedir. Kırım ve yıkım gerekli şartlar sağlandıktan sonra hızlı ve zemine zarar vermeyecek şekilde yapılması geleneksel yıkım teknikleri kullanılarak sağlanırken, profesyonel inşaat ve şantiye alanlarında çok dar bir alanda etki edecek patlayıcılarla da sağlanabilmektedir. Firmamız bütün bu işlemlerin hepsini belirlenen zaman zarfı içerisinde gerçekleştirmekte ve profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Bakırköy kırım yıkım hizmetleri konusunda proje alanınızın görselini atmak ve ücretlendirme bilgisi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Eğitimli ve Tecrübeli Personeller

Sektörde yıllardır süren tecrübemiz değerlendirildiğinde, personellerimizin her birinin bütünlük ve takım çalışması içerisinde olduğunu ve yeni mühendislik ve yıkım teknikleri konusunda sürekli eğitimler ile gelişime açık olduklarını belirtmemiz gerekir. Her biri yasalarla belirlenmiş olan iş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'na uygun olarak önlemlerin tamamı alınmış bir şekilde çalışmalarını yürütmekte, güler yüzlü ve tertipli şekilde çalışmaktadır.

Hafriyat Bölgelerinde İvedi Hizmet

Yıkımın daha önce sağlanmış olduğu ya da çevresel faktörler neticesinde yıpranmış yapıların parça halinde çöktüğü hem insan sağlığı açısından güvensiz hem de estetik açısından belediyeciliğe uygun olmayan hafriyat bölgelerinde de Bakırköy kırım yıkım hizmetleri olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Toplu ya da tekli olarak proje alanındaki atıl moloz ve beton parçalarının toplanması, uygun araçlar ile tesislere taşınması modern inşaat destek teknikleri ile söz konusu olabilmektedir. Ücretlendirme bilgisi için ekibimize Whatsapp hattı üzerinden mesai saatleri içerisinde ulaşabilir, hızlı şekilde ön bilgilendirme ve ücretlendirme bilgisi alarak randevu oluşturabilirsiniz.