Beyoğlu Kırım Yıkım

Beyoğlu Kırım Yıkım

İstanbul'un yerleşim anlamında en eski semtlerinden birisi olan Beyoğlu özellikle geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde devlet desteği ile beraber, genel bir dönüşüme girdi. Hem belediye faaliyetlerinde hem de konut yapımı sırasında inşaat firmalarına büyük iş düşmektedir. Beyoğlu kırım yıkım konusunda daha önce çalışmış ve mevcut projelerde hala çalışan bir firma olarak, bireysel müşterilerimizin işlerinde de faaliyet göstermekten memnuniyet duyarız.

Hangi İşlemleri Gerçekleştirmekteyiz?

Beyoğlu genelinde, yıkılması gereken binaların tümden yıkılması ya da bölgesel olarak sorun çıkartan yapıların hızlı şekilde ortadan kaldırılması, asfalt ve yol yapım çalışmaları sırasında bölgenin delinmesi, belediyelerin park ve peyzaj düzenlemeleri sırasında bölge ile uyumsuz yapıların ortadan kaldırılması, beton ve mermer delim faaliyetleri, kanalizasyon çalışmaları ve molozların atılması gibi pek çok alanda senelerdir faaliyet göstermekteyiz.

Binaların Yıkım Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

İnşaat konusunda pek çok kişinin bildiği üzere en önemli kriterlerin başında yıkım faaliyetlerinde can ve mal kayıp riskini ortadan kaldırmak geliyor. Beyoğlu kırım yıkım konusunda faaliyet göstermekte olan bir firma olarak çalışma alanımızda önce iş sağlığı ve güvenlik önlemlerinin tamamının sağlanması konusunda şartları sağlıyoruz. Zaten eğitimli olan personelimiz gerekli ekipmanlara ve vücut kıyafetlerine sahiptir. Alanın şeritli bir şekilde korunması ve gerekli uyarıların yapılması ardından mühendislik açısından en uygun alandan yıkım faaliyetlerine başlıyor ve çok kısa süre içerisinde risksiz olarak yapıyı ortadan kaldırıyoruz.

Ev Tadilatlarında Destek Kırım Hizmeti

Yalnızca bir binanın tümden ortadan kaldırılması değil, bireysel müşterilerimizin ev tadilat işlemlerinde de küçük nitelikli kırım işlemlerinde başarılı ile çalışma sağlamaktayız. Mimari açıdan binanın krokisi göz önünde bulundurularak müşterinin talebine göre uygun bir kırım işlemi gerçekleştiriyor ve moloz yığınlarını hızlı şekilde ortadan kaldırarak, tadilat için daireyi ya da alanı uygun hale getiriyoruz.

Nasıl Bir Ücretlendirme Politikamız Mevcut?

Beyoğlu kırım yıkım çalışmaları konusunda çalışırken bölgeyi incelemeden müşterilerimize net bir ücretlendirme bilgisi vermenin doğru olduğunu düşünmüyoruz. Alanın incelenmesi, yapını niteliği, zeminin eğimi, çalışma bölgesinin nasıl olacağı gibi pek çok faktör bu durumu etkilemektedir. Alanın değerlendirilmesi sonucu müşterimize ücret bilgisini iletmekte ve uygun bulunması halinde gereçler ile yıkımı sağlamaktayız.